UWAGA!!! Życiorys powinien być napisany odręcznie (własnoręcznie). Jeśli zostanie napisany na komputerze, będzie to źle świadczyło o Kandydacie, który nie jest w stanie zrozumieć stawianych mu wymogów kwalifikacyjnych.

Anna Nowak

ul. Słoneczna 4

00-111 Warszawa

Życiorys Anny Nowak

Urodziłam się dn. … w … Już od wczesnych lat dziecięcych, jako typowa pilna uczennica bez problemu, a nawet z wyróżnieniem skończyłam podstawówkę i Liceum Ogólnokształcące w moim rodzinnym mieście. Moi Rodzice, Anna i Adam, przykładali ogromną znaczenie do kwestii wykształcenia i bardzo pilnowali abym, wraz z moim o rok starszym bratem, nie zaniedbywała szkoły.

Sprawdź się – zrób PRÓBNY test wiedzy do Policji

Oprócz podstawowych zajęć przewidzianych w programie szkolnych uczęszczałam na zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego. Uczestniczyłam w kilku wyjazdach, tzw. wymianach pomiędzy moją szkołą o szkołami w Niemczech. To doświadczenie pozwoliło mi opanować język niemiecki na poziomie zaawansowanym, tj. w pełni swobodnego porozumiewania się.

Sprawdź co oferujemy Kandydatom do służby w Policji

Jednym z moich dziecięcych pomysłów, na który zresztą chętnie przystali mi Rodzice, było trenowanie sztuk walki … Przygoda, która rozpoczęła się kiedy miałam lat 15 trwa do dziś. Na chwilę obecną nie ma to już jednak charakteru zabawy, lecz jest elementem przygotowania do pełnienia funkcji Policjanta.

Opinie o naszych testach wiedzy ogólnej do Policji

Za radą moich Rodziców, którzy oboje ukończyli szkołę wyższą, ja również zdecydowałam się na zdobycie wyższego wykształcenia. w 2008 r. Ukończyłam Wyższą Szkołę … Zaraz po studiach rozpoczęłam prace w … Przepracowałam tam 3 lata, zdobywając cenne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w kolejnej pracy jaką podejmę.

Anna Nowak

Jeśli macie pytania piszcie na paragrafdp@gmail.com lub przez Facebooka

Czytaj także: